PZHGP Oddział Kielce-Herby 0444

Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Loty gołębi młodych ROK 2020 GM TRZECIA PUNKTACJA 8/15 (PIERWSZYCH KOSZOWANYCH NA LOT) - LOT nr 3 - BŁASZKI

TRZECIA PUNKTACJA 8/15 (PIERWSZYCH KOSZOWANYCH NA LOT) - LOT nr 3 - BŁASZKI

Email Drukuj PDF

     SPECJALNA KLASYFIKACJA PUNKTACJI HODOWCÓW 8/15 Z LOTU 03 GOŁĘBI MŁODYCH

   ┌───┬──────────────────────┬──┬──────────────┬──────────────────────────┐

   │Lp.│   NAZWISKO i IMIĘ   │S.│ KONKURSY "S" │         PUNKTACJA       │

   │   │       HODOWCY        │ │L.03│Pop.│RAZ.│ Lot 03 │Poprzed.│ RAZEM │

   ├───┼──────────────────────┼──┼────┼────┼────┼────────┼────────┼────────┤

     1 BUGAJSKI TOMASZ         1   8   16   24   289.98   387.93   677.91

     2 JAROS MATEUSZ           1   8   16   24    296.04   374.75   670.80

     3 KASZA MIECZYSŁAW       2   8   13   21   286.98   284.38   571.35

     4 ŁUTCZYK DOMINIK         1   6   14   20   199.13   346.04   545.17

     5 FOKS GRZEGORZ           1   5   14   19   186.02   335.49   521.52

     6 LITWIŃSKI WALDEMAR     2   7   11   18   249.30   230.95   480.25

     7 SNOCH MIROSLAW         3   5   11   16   187.34   264.66   452.00

     8 GRABKA PIOTR           2   5   13   18   176.61   274.00   450.61

     9 DOBROWOLSKI MATEUSZ     1   5   11   16   184.23   242.66   426.89

     10 PIOTROWICZ JAN         2   7   8   15   246.93   174.61   421.55

     11 KORUS SŁAWOMIR         1   4   10   14   144.77   269.30   414.07

     12 OTWINOWSKI MIROSŁAW     2   7   7   14   245.88   166.97   412.85

     13 CZAJA RAFAŁ             2   5   11   16   173.21   237.57   410.79

     14 FOKS ZENOBIUSZ         1   4   10   14   146.66   258.05   404.71

     15 SKOWRON ROBERT         1   6   7   13   222.15   181.90   404.05

     16 PELA JERZY             2   6   8   14   210.47   156.76   367.24

     17 GŁÓWCZYŃSKI SŁAWOMIR   2   5   7   12   176.47   185.18   361.65

     18 TOMASZEWSKI MARIUSZ     3   7   5   12   243.13   110.06   353.20

     19 KACZMARCZYK TAMJ       1       14   14             339.33   339.33

     20 BĘBACZ WIESŁAW&MARIAN   2   5   8   13   169.93   139.89   309.82

     21 SŁOŃ BOGUSŁAW           2   3   10   13   105.36   203.26   308.63

     22 CHRZĘSZCZYK/PEDRYCZ N   1   2   10 12     69.78   237.66   307.44

     23 BISKUPSKI / FĄFARA     1   3   9   12   104.31   193.13   297.44

     24 PIĘTA WOJCIECH         3   4   6   10   143.38   135.64   279.01

     25 MŁYNARSKI / FILIPCZAK   1   6   3   9   209.87   67.40   277.28

     26 SMOLARCZYK JAN         3   3   8   11     97.80   178.22   276.02

     27 JAŚKOWSKI Ł             2   3   7   10   107.43   158.21   265.64

     28 GRUSZKA BOGUSLAW       1   4   6   10   131.16   127.66   258.82

     29 STOLARCZYK GRZEGORZ     2   1   10   11     36.77   219.13   255.90

     30 PIOTROWICZ TOMASZ+SYN   2   2   7   9     77.63   168.87   246.50

     31 DĄBROWSKI ANDRZEJ       1   3   5   8   111.68   133.95   245.63

     32 STĄPÓR LUDWIK           1   5   3   8   183.82   54.07   237.89

     33 DOMASZKO MARIUSZ       2   4   4   8   140.07   93.59   233.65

     34 JARZĄBEK TOMASZ         3   5   2   7   173.29   52.09   225.38

     35 GAŁA MIECZYSŁAW         2   3   5   8   107.32   116.05  223.37

     36 CHRUŚCIAK HUBERT       3   2   8   10     72.45   150.03   222.48

     37 NOWAK CZESŁAW           2   2   7   9     69.48   148.06   217.53

     38 POCHEĆ DARIUSZ         2       11   11             214.69   214.69

     39 DOROPOWICZ CZESŁAW     1   2   5   7     73.74   135.05   208.80

     40 PRZEZDZIK JAN           1   2   7   9     70.75   135.26   206.01

     41 KOWALSKI GRZEGORZ       3   2   6   8     72.30   131.28   203.58

     42 KOTWICA WIKTOR         3   3   5   8   102.67   88.84   191.51

     43 PIĘTA PAWEŁ             3   4   2   6   137.86   50.09   187.94

     44 GIEMZA PAWEL           3   2   4   6     73.28   101.84   175.11

     45 PŁUSA CZESŁAW           3   1   6   7     33.02   135.85   168.86

     46 KACZMARCZYK ALEKSANDER 3   3   2   5   100.50   53.61   154.12

     47 KOZA MARIUSZ           2   3   2   5   105.70   43.51   149.21

     48 MOSKAL M/ŚWIERCZ Z     1   2   3   5     64.36   63.02   127.38

     49 KOTWICA JAN             3   1   5   6     35.66   88.56   124.22

     50 WILCZKOWSKI PAWEŁ       3   2   2   4     72.28   36.82   109.10

     51 OPARA TOMASZ           3   3         3   107.87           107.87

     52 LESZEK STEFAŃCZYK       3        5   5             99.28   99.28

     53 SZUSTAK IRENEUSZ       2   1   3   4     32.39   53.40   85.79

     54 DOROPOWICZ TOMASZ       1   1   2   3     39.18   44.52   83.70

     55 MUSIAŁ TOMASZ           3   2         2     76.57            76.57

     56 CIEŚLIK KAMIL           2       3   3             66.97   66.97

     57 MARSZALEK KRZYSZTOF     3   1   1   2     36.16   25.93   62.08

     58 PIOTROWICZ MAREK       2       2   2             50.87   50.87

     59 KITA MARCIN             2   1   1   2     32.01   16.76   48.77

     60 SŁOŃ JAROSŁAW           2       2   2             35.13   35.13

     61 CHWASTOWSKI ANDRZEJ     2       1   1             26.02   26.02

     62 GOLA STANISŁAW         2       1   1             25.25   25.25

     63 KOZIEŁ ŁUKASZ           3       1   1             19.75   19.75

You are here: Loty gołębi młodych ROK 2020 GM TRZECIA PUNKTACJA 8/15 (PIERWSZYCH KOSZOWANYCH NA LOT) - LOT nr 3 - BŁASZKI