PZHGP Oddział Kielce-Herby 0444

Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Loty gołębi młodych ROK 2020 GM TRZECIA PUNKTACJA 8/15 (PIERWSZYCH KOSZOWANYCH NA LOT) - LOT nr 4 - KALISZ

TRZECIA PUNKTACJA 8/15 (PIERWSZYCH KOSZOWANYCH NA LOT) - LOT nr 4 - KALISZ

Email Drukuj PDF

     SPECJALNA KLASYFIKACJA PUNKTACJI HODOWCÓW 8/15 Z LOTU 04 GOŁĘBI MŁODYCH

   ┌───┬──────────────────────┬──┬──────────────┬──────────────────────────┐

   │Lp.│   NAZWISKO i IMIĘ   │S.│ KONKURSY "S" │         PUNKTACJA       │

   │   │       HODOWCY        │ │L.04│Pop.│RAZ.│ Lot 04 │Poprzed.│ RAZEM │

   ├───┼──────────────────────┼──┼────┼────┼────┼────────┼────────┼────────┤

     1 BUGAJSKI TOMASZ         1   8   24   32   389.65   677.91 1067.56

     2 ŁUTCZYK DOMINIK         1   8   20   28    375.05   545.17   920.22

     3 FOKS GRZEGORZ           1   8   19   27   371.84   521.52   893.36

     4 JAROS MATEUSZ           1   3   24   27   126.89   670.80   797.69

     5 SKOWRON ROBERT         1   8   13   21   383.23   404.05   787.28

     6 KASZA MIECZYSŁAW       2   5   21   26   212.78   571.35   784.14

     7 SNOCH MIROSLAW         3   7   16   23   310.34   452.00   762.34

     8 KACZMARCZYK TAMJ       1   8   14   22   397.16   339.33   736.49

     9 GRABKA PIOTR            2   6   18   24   271.64   450.61   722.25

     10 LITWIŃSKI WALDEMAR     2   5   18   23   217.58   480.25   697.83

     11 KORUS SŁAWOMIR         1   6   14   20   273.16   414.07   687.23

     12 CHRZĘSZCZYK/PEDRYCZ N   1   8   12   20   375.71   307.44   683.15

     13 GŁÓWCZYŃSKI SŁAWOMIR   2   7   12   19   304.92   361.65   666.57

     14 FOKS ZENOBIUSZ         1   6   14   20   261.83   404.71   666.54

     15 DOBROWOLSKI MATEUSZ     1   5   16   21   226.88   426.89   653.77

     16 BISKUPSKI / FĄFARA     1   8   12   20   353.65   297.44   651.09

     17 CZAJA RAFAŁ             2   4   16   20   171.25   410.79   582.04

     18 PIOTROWICZ TOMASZ+SYN   2   7   9   16   311.94   246.50   558.44

     19 OTWINOWSKI MIROSŁAW     2   2   14   16     85.25   412.85   498.11

     20 SŁOŃ BOGUSŁAW           2   4   13   17   169.60   308.63   478.23

     21 PIOTROWICZ JAN         2   1   15   16     43.54   421.55   465.09

     22 PELA JERZY             2   2   14 16     84.63   367.24   451.86

     23 STĄPÓR LUDWIK           1   5   8   13   211.65   237.89   449.54

     24 JARZĄBEK TOMASZ         3   5   7   12   220.82   225.38   446.20

     25 TOMASZEWSKI MARIUSZ     3   2   12   14     89.98   353.20   443.17

     26 GRUSZKA BOGUSLAW       1   4   10   14   168.02   258.82   426.85

     27 PIĘTA WOJCIECH         3   3   10   13   130.19   279.01   409.21

     28 JAŚKOWSKI Ł             2   3   10   13   131.92   265.64   397.55

     29 GIEMZA PAWEL           3   5   6   11   213.54   175.11   388.66

     30 SMOLARCZYK JAN         3   2   11   13     84.92   276.02   360.93

     31 MŁYNARSKI / FILIPCZAK   1   2   9   11     82.96   277.28   360.24

     32 GAŁA MIECZYSŁAW         2   3   8   11   126.82   223.37   350.19

     33 KOTWICA WIKTOR         3   3   8   11   126.73   191.51   318.25

     34 DOMASZKO MARIUSZ       2   2   8   10     82.41   233.65   316.06

     35 CHRUŚCIAK HUBERT       3   2   10   12     87.63   222.48  310.10

     36 BĘBACZ WIESŁAW&MARIAN   2       13   13             309.82   309.82

     37 DOROPOWICZ CZESŁAW     1   2   7   9     83.71   208.80   292.51

     38 PRZEZDZIK JAN           1   2   9   11     83.54   206.01   289.55

     39 PIĘTA PAWEŁ             3   2   6   8     83.04   187.94   270.98

     40 NOWAK CZESŁAW           2   1   9   10     42.00   217.53   259.53

     41 STOLARCZYK GRZEGORZ     2       11   11             255.90   255.90

     42 MOSKAL M/ŚWIERCZ Z     1   3   5   8   125.58   127.38   252.96

     43 DĄBROWSKI ANDRZEJ       1       8   8             245.63   245.63

     44 KOZA MARIUSZ           2   2   5   7     87.02   149.21   236.24

     45 SZUSTAK IRENEUSZ       2   3   4   7   130.07   85.79   215.86

     46 POCHEĆ DARIUSZ         2       11   11             214.69   214.69

     47 KOWALSKI GRZEGORZ       3       8   8             203.58   203.58

     48 KACZMARCZYK ALEKSANDER 3   1   5   6     40.82   154.12   194.94

     49 WILCZKOWSKI PAWEŁ       3   2   4   6     84.99   109.10   194.09

     50 DOROPOWICZ TOMASZ       1   2   3   5     88.33   83.70   172.02

     51 PŁUSA CZESŁAW           3       7   7             168.86   168.86

     52 SŁOŃ JAROSŁAW           2   3    2   5   129.16   35.13   164.28

     53 KOTWICA JAN             3       6   6             124.22   124.22

     54 OPARA TOMASZ           3       3   3             107.87   107.87

     55 MARSZALEK KRZYSZTOF     3   1   2   3     44.76   62.08   106.84

     56 LESZEK STEFAŃCZYK       3       5   5             99.28   99.28

     57 KITA MARCIN             2   1   2   3     42.29   48.77   91.06

     58 MUSIAŁ TOMASZ           3       2   2             76.57   76.57

     59 CIEŚLIK KAMIL           2       3   3             66.97   66.97

     60 PIOTROWICZ MAREK       2       2   2             50.87   50.87

     61 MARCISZ SZYMON         1   1         1     45.80             45.80

     62 CHWASTOWSKI ANDRZEJ     2       1   1             26.02   26.02

     63 GOLA STANISŁAW         2       1   1             25.25   25.25

     64 KOZIEŁ ŁUKASZ           3       1   1             19.75   19.75

You are here: Loty gołębi młodych ROK 2020 GM TRZECIA PUNKTACJA 8/15 (PIERWSZYCH KOSZOWANYCH NA LOT) - LOT nr 4 - KALISZ